Nepalas

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Nepalas parduodamo būsto.

Nekilnojamasis turtas parduodamas Nepale

Nepalas yra demokratinė Pietų Azijos respublika, kurios sostinė yra Katmandu. Šiaurėje ji ribojasi su Kinija, o pietuose - su Indija.

Nepalas, kur niekada nesitikėtumėte turėti nekilnojamojo turto bumo. Tačiau pernai pastatytų naujų nekilnojamojo turto objektų Nepale kaina padidėjo daugiau nei 300%, o žemės kainos padidėjo 300%.

Nepalas gali būti ne akivaizdus kitas nuosavybės taškas, tačiau kalnuotoje Indijos ir Kinijos šalyje jaučiamas nedidelis nekilnojamojo turto bumas, o turtingi Nepalo nekilnojamojo turto investuotojai siekia saugaus prieglobsčio už savo pinigus.

Nors neramumai gali atgrasyti užsienio investuotojus, besidominčius nekilnojamojo turto pardavimu Nepale, Katmandu tai daro priešingą efektą, nes nestabiliose vietose gyvenantys asmenys persikelia į sostinę ir perka nekilnojamąjį turtą Nepale bei turtingi investuotojai, norintys įnešti pinigų nekilnojamojo turto rinkoje.

Žemė tapo brangia preke daugiausia dėl dešimtmečius trukusio pilietinio karo tarp maoistų ir armijos, o žmonės minios apėmė santykinį sostinės saugumą.

Antplūdis išstūmė žemės vertybes į miestą. Naujų dangoraižių ir daugiabučių kompleksų pasiūlymų skaičius toliau auga.

Remiantis planavimo ministerijos duomenimis, šiuo metu sostinėje statoma daugiau nei 250 dangoraižių. Bet daugelis Katmandu butų yra tušti, nes savininkai neranda susidomėjusių nuomininkų perkant nekilnojamąjį turtą Nepale.

  •  
    Persikėlimas į Nepalą. Tremtis ir gyventi Nepale

        „Motina ir tėvynė yra verta daugiau nei dangaus karalystė“. Tai frazė, geriausiai reprezentuojanti vieną garsiausių pasaulio tautų, priklausančią Azijos žemynui. Nepalas, kurį kerta Gango lyguma ir Himalajų kalnų masyvas ir, visų pirma, turintis paveldą iš nuostabiausių pasaulio kraštovaiz ...

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 2861

Parduoda Vasarnamis, Nepalas, Kathmandu, Kathmandu, villas center

144,000.00EUR
Parduoda
Vasarnamis

200 m²
Namas-vila pardavimui Katmandu, centre, labai grazus ir visiškai 3 kambarių.
UNAVAILABLE
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB